Podívejte, kolik šikulů máme u nás ve třídě.

22. 3. Pražské poetické setkání

27. 2. 2013

V pátek 22. února se konalo školní kolo v recitaci – Pražské poetické setkání.

Sešlo se na něm 34 recitátorů z 1. stupně. V příjemném ovzduší opadly počáteční obavy a přednášející ukázali, že básničky jsou stále oblíbené a děti je recitují rády.

Jsme rádi, že v kategorii 2. – 3. tříd opět vynikli Kubík  a Kamilka, kteří jsou v době obvodního kola na horách a tak do obvodního kola postupuje  Nastěnka  a Mareček .

Držíme palce!!!

Fotografie naleznete ve velkém fotoalbu.

20. 2. školní kolo pěvecké soutěže

21. 2. 2013

Veliké poděkování patří Kamilce, Lucince, Tomíkovi a Vojtíškovi za skvělou reprezentaci třídy.

V kategorii 2. - 3. tříd se z našich dětí umístil na 2. místě Tom Soldát.

Blahopřejeme.

Poděkování Kubíkovi a Dádovi od paní Pilařové

5. 2. 2013

Kop Cup - obvod

3. 2. 2013

Děkujeme Dádovi, Christakimu a Marečkovi za skvělou reprezentaci. Spolu s dalšími chlapci 3. tříd obsadili 4. místo.

Zde se můžete podívat na video.

Obvodní kolo Cross cupu

4. 10. 2012

Dne 4.10. naše škola běžela Cross cup. Běžely všechny ročníky. Z naší třídy běželi : Dáda, Adámek, Verča, Tonička a Kamča.

Nejlépe dopadla Verča. Obsadila 5. místo. Všichni fandili jako o život. Bylo to super.

Marek, Tom, Christaki

17. 9.

17. 9. 2012

Tak dnes nás čekal těžký závod. Rozbíhali jsme se na Cross cup.

Do obvodního kola postoupili: Dáda (ze 4. místa ve školním rozběhu), Verča (ze 2. místa ve školním rozběhu, Tonička (z 5. místa ve školním rozběhu). Náhradnicí se stala Kamilka (doběhla v silné konkurenci jako 7.)

Všem závodníkům blahopřejeme a držíme palce do obvodního kola, které se uskuteční 4. 10.